A Vascular Plazma új szereplő a hazai plazmaferezis centrumok sorában. Cégünk 2015-ben alakult, kizárólag magyar tulajdonosok hozták létre.

Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Miskolci centrumunkba keresünk Donorvizsgáló Orvost

Önt keressük amennyiben rendelkezik:

* Orvosi végzettséggel (Rezidensek jelentkezését is várjuk)

* Érvényes működési igazolvánnyal, MOK tagsággal

* Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

* Elhivatottsággal a szakma iránt

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

* Vérellátóban/plazmaferezisben szerzett igazolt tapasztalat

* Transzfúziológia, hematológia szakvizsga

* GMP ismeret, jártasság a minőségügyi adatok dokumentációjában

Amit kínálunk:

* Kiemelkedő munkakörülmények

* Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

* Versenyképes juttatások

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: zsvertes@plasmacentrum.hu a tárgyban ”Donorvizsgáló Orvos” megjelöléssel.