A Vascular Plazma új szereplő a hazai plazmaferezis centrumok sorában.  Cégünk 2015-ben alakult, kizárólag magyar tulajdonosok hozták létre.

Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Miskolci centrumunkba keresünk

Asszisztens munkatársat

Önt keressük amennyiben megfelel az alábbi kritériumoknak:

  • Befejezett egészségügyi végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
  • Feddhetetlen erkölcsi múlt
  • Elhivatottság a szakma iránt

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Plazmaferezisben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalat
  • Véna punkcióban való jártasság, haematológia / transzfúziológia szakasszisztensi képzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Versenyképes juttatások

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: zsvertes@plasmacentrum.hu a tárgyban ”Asszisztens” megjelöléssel.